KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO SPRAWDZIANU SZÓSTOKLASISTY

Celem kursu jest powtórzenie i utrwalenie materiału z zakresu matematyki  na poziomie szkoły podstawowej, rzetelne przygotowanie uczniów klas szóstych do sprawdzianu kończącego szkołę podstawową oraz oswojenie ich z rodzajem zadań i atmosferą na egzaminie.

Zajęcia odbywają się w okresie od października do końca marca według ustalonego planu zajęć w grupach kilkuosobowych.

KURS OBEJMUJE:

• powtórzenie i utrwalenie materiału z zakresu matematyki na poziomie szk. podst.
  • przeprowadzenie i ocenę 8 sprawdzianów kontrolnych ( ok. 20 min. każdy)
  • test diagnostyczny i jego ocenę na początku kursu
  • test ewaluacyjny i jego ocenę na końcu kursu
  • sprawdzian próbny z pełnego zakresu materiału (łącznie z częścią humanistyczno-przyrodniczą), jego ocenę przez wykwalifikowanego egzaminatora oraz analizę błędów